KAPADOKYA insanı büyüleyen vadileriyle, peribacalarıyla ve diğer sayısız tarihi güzellikleriyle masalsı bir coğrafya. Kapadokya’ ya geldiğinizde yapacağınız bir çok aktivite bulunmaktadır. Bunlardan biriside Atv Turu olmalıdır. Gün içerisinde her saat yapabileceğiniz bu aktivite ile aynı zamanda bölge turuda yapmış oluyorsunuz. Tatilinize biraz heycan katmak, birazda stres atmak istiyorsanız ATV turu ile keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Kapadokya Atv turları için rezervasyon numarası : +90 552 536 50 50 

WhatsApp Numarası : +90 552 536 50 50

“Hiç atv kullanmadım yapabilir miyim?”
dediğinizi duyar gibi olduk :) ATV otomatik vitesli sadece gaz ve fren kullanılan sürülmesi çok kolay 4 tekerli motorsiklettir. Sürebilmeniz için gereken tek şey biraz cesaret onuda tur öncesi araç tanıtımı ve kısa bir sürüş eğitimiyle birlikte rehberlerimiz veriyor. Acaba yapabilirmiyim diye endişelendiğiniz bu aktiviteyi tamamladığınızda turdan çok keyif alacağınıza garanti veriyoruz.

ATV Turunun güvenli olup olmadığı konusunda endişeleleriniz olabilir. Atv turunuzun güvenli bir şekilde geçmesi için her türlü önlemi alıyoruz. Tur öncesinde kask,maske gibi koruyucu ekipmanlarınızı veriyoruz. Sürmesi çok kolay olan atv kullanımını rehberlerimiz uygulamalı anlatıyor. Turunuz 1 Atv bile olsa profesyonel rehber eşliğinde oluyor. Turlarda kullanılan ATV araçları kasko sigortası yapılamayan araçlardır. Fakat firmamız sizlere özel 3. şahıs sigortası sağlamaktadır. Bu sigorta tur ücretine dahildir.

Atv turuna katılcaksanız küçük hazırlıklar yapmanızda fayda var. Turlar patika yollarda ve arazide geçtiği için toz ve çamura mağruz kalabilirsiniz. Bu duruma uygun rahat kıyafetler tercih ediniz. Tur sonunda hava kompresörü ile kıyafetlerinize toz temizliği yapıyoruz. Küçük fermuarlı bir çantanızın olmasında fayda var zira tur esnasında cep telefonunu, araba anahtarını vb. kaybedenler olabiliyor. Sıcak havalarda yanınınza su bulundurabilir yada mola yerlerinde içecek temin edebilirsiniz. Gün doğumu turuna katılacaksanız yaz günü bile olsa sabah saatlerinde hava soğuk oluyor kıyafet seçiminize dikkat ediniz. Turlara kışın katılacaksanız kesinlikle eldiven ve bereniz olsun yürürken hissedilmeyen soğuk hava atv de girerken dondurucu olabiliyor. Toz alerjisi veya astımı olanların kaliteli bir toz maskesi ile , kontak lens kullanıcılarının ise gözlükle katılmalarını tavsiye ediyoruz. Hamile olanlanların tura katılmalarını kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

Bizi tercih ettiğinizde tur öncesi otelinizden alıp tur bitiminde tekrar otelinize bırakıyoruz. En çok tercih edilen turlarımız gün doğumu ve günbatımı turlarıdır. Gündoğumu turunda sıcak hava balonlarının uçuşa hazırlanışını, muhteşem kapadokya manzarası ve balonlar eşliğinde güneşin doğuşunu izleyebilirsiniz. Gün batımı turu en kalabalık turumuzdur. Aşk vadisinde güneşin batışıyla birlikte bitmektedir.

Atv turu yada kapadokya ile ilgili merak ettiğiniz başka konular varsa lütfen sormaktan çekinmeyiniz. Sıkça Sorulan Sorular sayfamızdan faydalanabilir farklı sorularda sorabilirsiniz.

* Girişi ücretli olan müze ve ören yerleri standart tur rotalarına dahil değildir. Özel turlarda müşteri isteği üzerine gidilebilir. Giriş ücretleri müşteriye aittir.

Tur Rotaları

1 Saat Tur

2 Saat Tur

Gün Batımı Turu

Gün Doğuşu Turu

Özel Tur

Kızıl Vadi
Kızlar Manastırı
Kılıçlar Vadisi
Ak Vadi
Aşk Vadisi
Paşa Bağları *
Zelve Açık Hava Müzesi *
Rezervasyon Seçimi

Atv Safari Tur Haritası