Sıkça Sorulan Sorular

Atv turunuzun güvenli bir şekilde geçmesi için her türlü önlemi alıyoruz. Tur öncesinde kask,maske gibi koruyucu ekipmanlarınızı veriyoruz. Sürmesi çok kolay olan atv kullanımını rehberlerimiz uygulamalı anlatıyor. Turunuz 1 Atv bile olsa başınızda profesyonel rehber oluyor. Turlarda kullanılan ATV araçları kasko sigortası yapılamayan araçlardır. Fakat firmamız sizlere özel 3. şahıs sigortası sağlamaktadır. Bu sigorta tur ücretine dahildir.
4 Tekerlekli motorsiklet olarak geçen Atv araçları otomatik vites olduğu için sürmesi çok kolay. Sürebilmeniz için gereken tek şey biraz cesaret onuda tur öncesi araç tanıtımı ve kısa bir sürüş eğitimiyle birlikte rehberlerimiz veriyor. Acaba yapabilirmiyim diye endişelendiğiniz bu aktivitede çok eğleneceğinize garanti veriyoruz.
Tur öncesi koruyucu ekipman olarak kask ve toz maskesi veriyoruz. Atv araçlarında kask kullanımı zorunludur.
Atv turları 1 saatten başlar isteğinize göre tam gün bile olabilir.
Atv turu ile kapadokya bölgesinde izin verilen her yere gidilebilir. Bazı vadilere motorlu araç girmesi yasaklanmıştır. Standart turlarımızda Seçilen tur içeriğine göre Potuk Panorama, Aşk Vadisi, Güllü Dere, Kızıl Vadi, Kılıçlar Vadisi, Ak Vadi, Eski Çavuşin, Kızlar Manastırı, Paşa Bağları, Devrent Vadisine gidilmektedir. Özel turlarda, tur süresine göre rotaya farklı mekanlarda eklenebilir.
Turistik gezi amaçlı atv turları Turizm İl Müdürlüğünün belirlemiş olduğu rotalarda gerçekleşmektedir. Müşteriler bu rotalara hakim olmadığı için cezai işleme mağruz kalabilmektedir. Bu yüzden atv kiralama hizmeti veremiyoruz.
Atv turları sırasında; her vadi, seyir noktası ve müzelerde fotoğraf çekinebilmeniz ve ihtiyaçlarınızı giderebilmeniz için turu aksatmayacak şekilde kısa molalar veriyoruz.
Turlarımız profesyonel rehberler eşliğinde gerçekleşmektedir. Rehberler Mola noktalarında o mekanla ilgili bilgeler verir ve sürüş esnasında sorun yaşamanız durumunda size yardımcı olur.
Müzeler standart tur rotalarımızda yer almamaktadır. İsteğinize göre tur rotasına eklenebilir. Giriş ücretleri tur fiyatına dahil değildir.
Standart turlarımıza otel transferi, rehber, yakıt, toz maskesi, bone, kask ve yağmurluk dahildir.
Yanınızda bulundurmanız gerekenler tura katıldığınız mevsime göre değişiklik gösterir. Turlar patika yollarda ve arazide geçtiği için toz ve çamura mağruz kalabilirsiniz. Bunun için uygun rahat kıyafetler tercih ediniz. Tur sonunda hava kompresörü ile kıyafetlerinize toz temizliği yapıyoruz.Çok küçük bir fermuarlı çantanızın olmasında fayda var zira tur esnasında cep telefonunu araba anahtarını kaybedenler olabiliyor. Sıcak havalarda yanınınza su bulundurmanızda da fayda var. Gün doğumu turuna katılacaksanız yaz günü bile olsa sabah saatlerinde hava soğuk oluyor kıyafet seçiminize dikkat ediniz. Turlara kışın katılacaksanız kesinlikle eldiven ve bereniz olsun yürürken hissedilmeyen soğuk atv de girerken dondurucu olabiliyor.

Başka bir sorunuzmu var